| |
| |
|
|
|
|
| |
THEMA: Xerte Assistent!
Nieuwsbrief december 2025
|
 |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
Beste ,
In onze maandelijkse nieuwsbrief brengen we je op de hoogte van het laatste nieuws op het gebied van online leren. Deze maand verwelkomen we jullie terug met het thema: Xerte Assistant! Wij hebben weer volop nieuwe Talks en Workshops op de agenda staan voor jullie.
Leren is voor iedereen, overal en altijd...
We houden het kort en bondig voor je. Zo blijf jij altijd, snel en efficiënt, up-to-date!
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
AI Assistant voor Xerte gebruikers
DLearning is de afgelopen tijd druk bezig geweest met een enorm leuk en innovatief project voor alle Xerte-gebruikers. Achter de schermen hebben we hard gewerkt aan een nieuwe ontwikkeling die het creëren van leermaterialen nóg makkelijker, sneller en creatiever gaat maken.
Binnenkort introduceren we een volledig nieuwe AI-functionaliteit in Xerte: Xerte Assistant. Deze slimme module ondersteunt auteurs bij het ontwerpen van leerobjecten en tilt het ontwikkelproces naar een hoger niveau—zonder dat je als maker de controle verliest.
We kunnen nog niet alles verklappen… maar geloof ons: dit gaat je helpen en veel tijd besparen!
|
 |
|
|
|
| |
|
Slimme ondersteuning
Met Xerte Assistant kun je straks algemene instellingen instellen zoals niveaukeuze, taalniveau, toon en stijl—en deze vervolgens pagina voor pagina inzetten om teksten te genereren, ideeën aan te vullen of passend beeldmateriaal te vinden. Het wordt een krachtige, maar eenvoudig te gebruiken AI Assistant binnen Xerte.
Benieuwd? Kijk alvast deze video om een eerste indruk te krijgen van wat eraan komt.
Meer details delen we binnenkort. Houd onze sociale media en de volgende nieuwsbrieven goed in de gaten!

|
|
|
|
| |
|
SAVE THE DATE
Klik op de titel voor meer info...
Zet het in de agenda! Op dinsdag 16 december is het weer tijd voor een nieuwe Xerte Talk!
In deze Xerte talk duiken we in de wereld van online didactiek, met een speciale focus op Flipping the Classroom.
Ontdek hoe je je lessen effectief kunt omdraaien en studenten actiever laat leren. We laten zien hoe je deze aanpak praktisch inzet en welke stappen je kunt nemen om dit succesvol te organiseren. Een aanrader voor iedereen die online onderwijs wil versterken met meer interactie en eigenaarschap bij de student.

|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
XERTE TALKS
Klik op de titel voor meer info...
Maandelijks geven wij interactieve Xerte Talks met betrekking tot het thema van de desbetreffende maand! Kon jij er nou een keer niet bij zijn? Helaas, maar niet getreurd! Al onze Xerte Talks worden opgenomen en zijn beschikbaar om terug te kijken. Een overzicht vind je hier.
|
|

|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
"Nieuwsgierigheid is de brandstof voor ontdekken, onderzoeken en leren."
- Terry Heick
|
|
|
| |
|
SAVE THE DATE: WORKSHOPS OP DE PLANNING
Klik op de titel voor meer...
19 december 2025
10:00-12:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
MEER TRAININGEN
|
Ben jij op zoek naar een training of workshop, maar zit jouw onderwerp niet tussen het aanbod of zit deze al vol? Lees hier snel verder of neem contact op om te informeren naar de mogelijkheden. |
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
Hartelijke groet, Team DLearning 
|
Heb je een vraag? Neem contact op
T +31 (0)85 130 83 64 E W www.DLearning.nl
Volg ons voor nóg meer content
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |